Jak działają zakłady na FAME MMA?

Zakłady bukmacherskie na Fame MMA oferuje jeden bukmacher, którym jest firma Betclic. Rejestrując się poprzez TEN LINK z kodem promocyjnym MECZYKI, nowi gracze mogą uzyskać bonus powitalny na obstawianie Fame MMA.

Ile można wygrać obstawiając FAME MMA?

I to na walce zwaśnionych – producenta i rapera, można zarobić najwięcej. Bukmacherzy nie dają większych szans L Pro. Stawiając na niego złotówkę, można wygrać prawie 5 złotych (kurs 1.14 vs 4.8).

Jak obstawiać FAME MMA?

JAK OBSTAWIAĆ WALKI MMA W BETCLIC?

 1. Utwórz konto w Betclic, korzystając z tego linku.
 2. Podczas rejestracji wpisz kod promocyjny FAMEVIP.
 3. Wpłać depozyt i obstaw swój pierwszy kupon w Betclic.
 4. Jeśli kupon będzie przegrany, otrzymasz zwrot do 200 zł. Dodatkowo otrzymasz od nas 5 zł bonusu.

Jak obstawiać FAME MMA 12?

Obstawianie Fame MMA 12 w Betlicu jest możliwe:

 1. na stronie internetowej Betclic,
 2. na stronie mobilnej Betclic,
 3. w aplikacji mobilnej Betclic.

Jak obstawiać FAME MMA 13?

Obstawianie FAME MMA 13. Obstawianie walk FAME MMA jest możliwe tylko na stronie i w aplikacji Betclic. Bukmacher ten jest sponsorem federacji FAME i zapewnił sobie wyłączność na wystawianie kursów i przyjmowanie zakładów na walki FAME.

Na kogo Obstawiac FAME MMA 14?

Gala FAME MMA 14 odbędzie się 14 maja 2023 w TAURON Arenie w Krakowie. W sumie będziemy świadkami dziewięciu pojedynków, w tym main eventu, czyli walki pomiędzy Trombą i Gimperem. Jedynym bukmacherem, który udostępnia ofertę z zakładami i mega kursami na to wydarzenie jest Betclic, jako sponsor całej gali.

Na kogo Obstawiac FAME MMA 14?

Jak obstawić FAME MMA 11?

Jeśli nie wiecie, to gala FAME MMA 11, z udziałem najpopularniejszych gwiazd internetu i nie tylko, odbędzie się już w sobotę 2 października 2021 roku w Arenie Gliwice i będzie ją można obstawiać online u legalnego internetowego bukmachera Betclic m.in. za mega ekskluzywny bonus bez ryzyka 200 zł.

Jak obstawiać na Betclic FAME MMA?

JAK OBSTAWIAĆ WALKI MMA W BETCLIC?

 • Utwórz konto w Betclic, korzystając z tego linku.
 • Podczas rejestracji wpisz kod promocyjny FAMEVIP.
 • Wpłać depozyt i obstaw swój pierwszy kupon w Betclic.
 • Jeśli kupon będzie przegrany, otrzymasz zwrot do 200 zł. Dodatkowo otrzymasz od nas 5 zł bonusu.

Jak obstawiać mecze na Betclic?

Aby obstawić interesującą nas walkę wystarczy najechać na kurs oznajmujący dane zdarzenie i kliknąć. Po prawej stronie widzimy podgląd naszego kuponu w Betclic na FAME MMA, gdzie po dodaniu kolejnych pojedynków kurs się akumuluje. W tym miejscu można także zmienić stawkę kuponu.

Jak obstawiać mecze na Betclic?

Gdzie obstawić walkę Popka?

Walkę Fame MMA 13 Paweł “Popek” Mikołajuw kontra Norman Parke można obstawiać u bukmachera Betclic. Jest to jedyny legalny bukmacher, który oferuje kursy na galę Fame MMA 13. W sumie można znaleźć kursy na 9 pojedynków, w tym walkęPopka” z Parke.

Z kim walczy Tromba na FAME MMA 14?

Kto walczy na Fame MMA 14? W walce wieczoru zobaczymy jednak Mateusza Trombę Trąbkę z Ekipy Friza, a jego rywalem będzie Tomasz Gimper Działowy. W oktagonie zamelduje się również Agata Fagata Fąk, Monika Kociołek, a także Sergiusz Nitro Górski, który powróci do klatki po dwóch miesiącach od ostatniego pojedynku.

Z kim walczy Tromba na FAME MMA 14?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *