Gdzie Obstawic mistrza Europy?

W turnieju EURO 2020 pozostało 16 drużyn. Faworytami byli są Francuzi. Poza nimi bukmacherzy największe szanse na zwycięstwo dają Włochom, Anglikom, Hiszpanom, Niemcom i Belgom, w końcu Holendrom i Portugalczykom. Zakłady na EURO 2020 w 2021 roku rozpalą graczy do czerwoności.

Czy da się zarobic na STS?

Ludzi, którzy analizują spotkania sportowe są na świecie miliony i oczywiście każdy liczy na to, że uda im się znaleźć sposób na zarabianie na bukmacherce. Wszystkie szacunki mówią jednak, że zaledwie ok. 2% wszystkich graczy rzeczywiście ma stały dochód z bukmacherki.

Ile da się zarobić na bukmacherce?

Należy mieć na względzie, że statystycznie zaledwie ok. 2% graczy ma stały dochód z bukmacherki. Jest to liczba, która wskazuje, że zarabianie na zakładach bukmacherskich jest niemal niemożliwe.

Kto wygrał mistrzostwa Europy w piłce nożnej w 2000 roku?

Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2000

1996 2004
Liczba aren 8 (w 8 miastach)
I miejsce Francja
II miejsce Włochy
III miejsce Holandia Portugalia

Jak obstawiać mecze?

Podstawowymi rzeczami, które można obstawiać są zwycięstwo, remis lub porażka. Stawiamy na któreś z tych rozwiązań, typując na kuponie 1 (zwycięstwo gospodarzy), X (remis) lub 2 (zwycięstwo gości). Można też pójść krok dalej i obstawić liczbę bramek w meczu (mniej lub więcej niż 2,5) czy wynik do przerwy.

Jak obstawiać mecze?

Czy da się żyć z zakładów bukmacherskich?

Kierowanie się pasją i intuicją jest dla mnie kluczowe. Na szczęście nie potrzebujesz tak intensywnie pracować żeby zarabiać na zakładach bukmacherskich. Zakłady są o tyle wdzięczną dziedziną, że po ok. 2-3 latach intensywnej gry jesteś w stanie regularnie zarabiać na zakładach.

Czy opłaca się grać na STS?

Dla tej firmy nie ma ograniczeń co do ligi i sportu. Na stronach STS i w aplikacji mobile znajdziesz ponad 30 sportów i setki rozgrywek. Codziennie daje to kilka tysięcy kursów w zakładach pre-match i live. Jeśli lubisz typować niestandardowe zakłady, niższe ligi lub niszowe sporty, to STS jest idealnym bukmacherem.

Kto zdobył najwięcej mistrzostw Europy w piłce nożnej?

Mistrzostwa Europy w piłce nożnej

Organizator rozgrywek UEFA
Pierwszy zwycięzca ZSRR (1960)
Obecny zwycięzca Włochy (2020)
Najwięcej zwycięstw Niemcy Hiszpania (3 zwycięstwa)
Strona internetowa

Kto był ostatnim mistrzem Europy w piłce nożnej?

26 czerwca 2013 zaprezentowano oficjalne logo mistrzostw. 10 lipca 2016 reprezentacja Portugalii pokonała w finałowej dogrywce Francję (1:0) i pierwszy raz w historii zdobyła tytuł Mistrza Europy.

Co najbardziej opłaca się obstawiać?

Największym zainteresowaniem cieszą się nadal piłka nożna i tenis, ale obstawianie zakładów na inne dyscypliny staje się codziennością.

Czy opłaca się obstawiać mecze?

Inwestycja w zakłady bukmacherskie nie jest złym pomysłem. Tak jak każda z wyżej wymienionych opcji wymaga od nas pewnej wiedzy. Mimo wszystko obstawianie meczów kojarzy się nam z hazardem. A to już nie sprzyja inwestycji.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *