Gdzie można Obstawiac Złotą Piłkę?

9.2 ⚽ Gdzie znajdę zakłady bukmacherskie na Złotą Piłkę 2023? Zakłady na Złotą Piłkę 2023 są już dostępne w LVBet, a niebawem powinny pojawić się również w STS oraz Fortunie – sprawdź dostępne bonusy w naszym artykule.

Jaki kurs na Lewandowskiego?

Jednakże bukmacherzy wciąż najbardziej wierzą w przejście Lewandowskiego do Barcelony i kursy wynoszą około 1,45. Drugą najbardziej prawdopodobną opcją na ten moment jest PSG – kurs ok. 6,00.

Kto zdobedzie zlota pilke STS?

Złota Piłka została zdominowana przed dwóch piłkarzy, powszechnie uznawanych za najlepszych w historii futbolu. Chodzi o Argentyńczyka Leo Messiego i Portugalczyka Cristiano Ronaldo.

Kto zdobedzie zlota pilke STS?

Czy opłaca się obstawiać mecze?

Ludzi, którzy analizują spotkania sportowe są na świecie miliony i oczywiście każdy liczy na to, że uda im się znaleźć sposób na zarabianie na bukmacherce. Wszystkie szacunki mówią jednak, że zaledwie ok. 2% wszystkich graczy rzeczywiście ma stały dochód z bukmacherki.

Co warto obstawiać w STS?

Obstawianie meczów w STS – kursy Największy wybór daje nam oczywiście obstawianie meczów piłki nożnej. W wyrównanych spotkaniach kursy na wszystkie trzy drogi (1X2) często wynoszą ponad 2.00, co daje typerom szanse na wysokie wygrane.

Gdzie przejdzie Robert Lewandowski?

FC Barcelona i Bayern Monachium porozumiały się w sprawie transferu Roberta Lewandowskiego. Jak czytamy na stronie internetowej Dumy Katalonii, na razie jest to porozumienie ustne. Piłkarz oficjalnie zostanie piłkarzem Blaugrany, po tym jak pomyślnie przejdzie testy medyczne i podpisze kontrakt.

Kto wygra zlota piłkę?

Ostatnim zdobywcą tego trofeum jest Lionel Messi, który otrzymał Złotą Piłkę w 2021 roku.

Czy da się żyć z zakładów bukmacherskich?

Czyli można. Można opłacić wszystkie rachunki, mieć na wyżywienie, rozrywkę, ubrania. Moje statystyki, sposób gry i wyniki jasno pokazują, że można z tego żyć przy określonych kryteriach.

Ile zarabiają zakłady bukmacherskie?

Który bukmacher zarabia najwięcej?

Przychód Zapłacony podatek
STS 2 415 552 087,69 zł 31 007 759 zł
Fortuna 1 734 393 392,56 zł 14 774 655 zł
Totolotek S.A. 382 232 389,52
forBET 237 900 056,72

Aug 13, 2019

Co warto obstawiać?

Dziedziną, która cieszy się największym zainteresowaniem typerów w zakładach bukmacherskich jest oczywiście piłka nożna. Nie trzeba nikomu mówić, że pewniaczki z Ekstraklasy cieszą się ogromną popularnością wśród rodzimych fanów, jednak zagraniczne ligi również mają szerokie grono fanów.

Co najlepiej obstawiać w piłce nożnej?

Podstawowymi rzeczami, które można obstawiać są zwycięstwo, remis lub porażka. Stawiamy na któreś z tych rozwiązań, typując na kuponie 1 (zwycięstwo gospodarzy), X (remis) lub 2 (zwycięstwo gości). Można też pójść krok dalej i obstawić liczbę bramek w meczu (mniej lub więcej niż 2,5) czy wynik do przerwy.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *