Czy STS jest Legit?

STS w Polsce oferuje swoim graczom usługi na najwyższym poziomie także przez darmowe konto internetowe. Jest to obecnie najbardziej rozpoznawalna marka na polskim rynku hazardowym posiadająca oficjalną licencję Ministerstwa Finansów.

Czy gra w STS jest legalny?

Do legalnych polskich bukmacherów należą m.in. takie firmy jak: STS, Fortuna, Betclic, Betfan, PZBuk, Totolotek, LVBET, ETOTO. Odprowadzają one obowiązkowe podatki.

Czy konto na STS jest bezpieczne?

Tak, STS jest bezpiecznym bukmacherem, ponieważ posiada wymagane licencje od polskiego Ministerstwa Finansów. Firma STS już od lat 90. poprzedniego stulecia obsługiwała w Polsce legalne zakłady bukmacherskie. Ta sytuacja trwa do dziś, ponieważ STS ma licencję na działalność w internecie oraz w lokalach naziemnych.

Co jest lepsze STS czy Fortuna?

Fortuna i STS rywalizują ze sobą na wielu płaszczyznach. Na korzyść Fortuny przemawia wyższy cashback, lepsze kursy i zakłady na żywo najlepszych rozgrywek. W STS wyróżniamy gry karciane Betgames, bonus od pierwszego depozytu i świetne opcje płatnicze. Liczba zakładów u obu tych bukmacherów jest tak samo obszerna.

Kto jest właścicielem STS?

Zbigniew Juroszek jest również twórcą firmy bukmacherskiej Star-Typ Sport, na której czele stoi jego syn Mateusz. Cała rodzina została jedynym właścicielem firmy po wycofaniu się w 2012 r. brytyjskiego Stanleybet International. STS ma ponad 440 lokali w całym kraju.

Czy zakłady bukmacherskie są legalne?

Aby legalnie działać w Polsce bukmacher musi uzyskać licencję Ministerstwa Finansów. Część zagranicznych bukmacherów uzyskała takie zezwolenie na urządzanie zakładów sportowych. Obecnie zagraniczni bukmacherzy z licencją to PZBuk, Betclic i Superbet. Marka PZBuk należy do firmy Cherry Online.

Jak się gra w STS?

Aby zacząć obstawiać zakłady w STS, zarejestruj swoje konto na stronie sts.pl. Dla tych niecierpliwych (ale nie tylko), bukmacher STS stworzył prostą i dwuetapową rejestrację, która przyspiesza możliwość zawierania zakładów. Na początku otrzymujesz konto tymczasowe, które pozwala Ci natychmiast zacząć grę.

Czy podawanie danych na Betclic jest bezpieczne?

Rejestracja Betclic – przykład Betclic skan dowodu – czy to bezpieczne? Jak najbardziej, przesyłając zdjęcie lub skan dowodu osobistego nie musisz obawiać się o utratę danych osobowych.

Czy konto na STS jest darmowe?

Czy założenie konta na STS jest darmowe? Tak. Jeśli skorzystacie z tego linku przekierowującego do STS: bezpieczna rejestracja w sts, to możecie być pewni, że przez proces rejestracji przejdziecie bez opłat, zupełnie za darmo, i dodatkowo szybko.

Czy konto na STS jest darmowe?

Co jest lepsze STS czy Betclic?

Trzeba przyznać, że zarówno w STS, jak i w Betclic zmieniają się one dynamicznie. Lepiej jednak prezentuje się STS. Bukmacher ten posiada promocje na wszystkie rodzaje zakładów – od sportowych, przez zakłady na esport, gry karciane, a na Sportach Wirtualnych kończąc.

Czy Fortuna jest bezpieczna?

✅ Czy Fortuna jest bezpieczna? Tak, Fortuna jest bezpieczna. Jako legalny bukmacher są zobowiązani prawem do bezpiecznego zbierania danych i mają zabronione udostępnianie ich. Wymagany między innymi skan dowodu jest obowiązkowy tylko w celu weryfikacji pełnoletności.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *