Czy podawanie danych w STS jest bezpieczne?

Czy podanie PESEL na STS jest bezpieczne?

Wpisanie PESEL-u w legalnych zakładach bukmacherskich nie grozi żadnym nadużyciem ze strony operatora. Firma bukmacherska potrzebuje tych danych, by następnie zweryfikować tożsamość klienta.

Czy podawanie danych u bukmachera jest bezpieczne?

– Wszystkie dane u legalnych polskich bukmacherów internetowych są w pełni bezpieczne. Kontrolę nad jakością poszczególnych operatorów zakładów sportowych w kwestii bezpieczeństwa sprawuje Ministerstwo Finansów.

Czy gra w STS jest legalny?

Do legalnych polskich bukmacherów należą m.in. takie firmy jak: STS, Fortuna, Betclic, Betfan, PZBuk, Totolotek, LVBET, ETOTO. Odprowadzają one obowiązkowe podatki.

Po co Bukmacherom dowód?

Skan dokumentu tożsamości – dowodu osobistego lub paszportu – umożliwia bukmacherom weryfikację naszej tożsamości i wieku. Skan dokumentu tożsamości to nie wymysł bukmacherów, ale konieczność – tego wymaga od nich polskie prawo i znowelizowana ustawa hazardowa.

Czym grozi podanie numeru PESEL?

Sfałszowanie dowodu osobistego Wyciek danych PESEL może spowodować, że w rękach złodzieja znajdą się Twoje kluczowe dane personalne. Często są wystarczające, by podrobić dowód – złodziej przykładowo wykorzysta swoje zdjęcie i Twoje dane. Z informacji Związków Banków Polskich (I kwartał 2023 r.)

Czy podanie PESEL na Betclic?

Betclic rejestracja – krok 2 Na tym etapie należy podać: PESEL. adres (opcjonalnie dodatkowy adres) miasto.

Czy podanie PESEL na Betclic?

Czy konto na Betclic jest bezpieczne?

Co ważne – twoje dokumenty są w pełni bezpieczne. Betclic jest legalnym podmiotem branży bukmacherskiej i działa na licencji Ministerstwa Finansów. Bukmacher wobec tego stosuje się również do ustawy o RODO, czyli Ochrony Danych Osobowych.

Czy obstawianie na Betclic jest bezpieczne?

Legalny polski bukmacher Betclic to bezpieczny oraz wiarygodny operator zakładów sportowych z licencją Ministerstwa Finansów, który potrafi docenić gracza za jego regularną grę i za to zbiera całkiem sporo pozytywnych opinii.

Czy zakłady bukmacherskie są legalne?

Aby legalnie działać w Polsce bukmacher musi uzyskać licencję Ministerstwa Finansów. Część zagranicznych bukmacherów uzyskała takie zezwolenie na urządzanie zakładów sportowych. Obecnie zagraniczni bukmacherzy z licencją to PZBuk, Betclic i Superbet. Marka PZBuk należy do firmy Cherry Online.

Jak się gra w STS?

Aby zacząć obstawiać zakłady w STS, zarejestruj swoje konto na stronie sts.pl. Dla tych niecierpliwych (ale nie tylko), bukmacher STS stworzył prostą i dwuetapową rejestrację, która przyspiesza możliwość zawierania zakładów. Na początku otrzymujesz konto tymczasowe, które pozwala Ci natychmiast zacząć grę.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *