Czy na Fortunie trzeba wyslac dowod?

W związku z wymogami prawnymi pełna weryfikacja konta w Fortunie do tej pory możliwa była tylko po przesłaniu skanów dowodu osobistego przez gracza i ich weryfikacji przez naszych pracowników. Teraz proces ten może przebiegać w sposób błyskawiczny i w pełni zautomatyzowany.

Czy na Betclic trzeba dowod?

Wyjątkiem jest polski bukmacher Betclic Zakłady Bukmacherskie, który wymaga od graczy kompletnych skanów dowodu tożsamości z obu stron. Wszystkie dane muszą być widoczne i nie mogą być zakryte za specjalnego pomocą programu komputerowego czy kartki.

Czy na Betclic trzeba dowod?

Jak zweryfikowac konto na fortuna?

Możesz to zrobić w każdym momencie poprzez przesłanie skanów dowodu osobistego, uzupełnienie danych osobowych i ustalenie limitów na grę. Innym dostępnym sposobem jest skorzystanie z weryfikacji poprzez mojeID – bez konieczności przesyłania skanów dowodu osobistego. – dokonując rejestracji w dowolnym punkcie Fortuny.

Po co Bukmacherowi dowod?

Skan dokumentu tożsamości – dowodu osobistego lub paszportu – umożliwia bukmacherom weryfikację naszej tożsamości i wieku. Skan dokumentu tożsamości to nie wymysł bukmacherów, ale konieczność – tego wymaga od nich polskie prawo i znowelizowana ustawa hazardowa.

Czy zakladanie konta u bukmachera jest bezpieczne?

Tu rodzi się kolejne pytanie, które nurtuje mniej doświadczonych graczy – czy w momencie rejestracji nowego konta gracza u bukmachera, wysłanie skanu dowodu w Fortunie jest bezpieczne. Rozwiewamy wszelkie wątpliwości – oczywiście, że jest to całkowicie bezpieczne!

Czy trzeba aktywowac konto na Betclic?

Dlatego, aby w 100% korzystać z ciekawej oferty Betclic, należy dokonać pełnej weryfikacji konta typerskiego. Odbywa się to poprzez przesłanie do Betclic skanu dowodu osobistego i potwierdzenia konta bankowego. Pełna aktywacja konta otwiera możliwość wypłacania wygranej na osobisty rachunek bankowy.

Czy w Betclic trzeba podac PESEL?

Betclic rejestracja – krok 2 Na tym etapie należy podać: PESEL. adres (opcjonalnie dodatkowy adres) miasto.

Czy w Betclic trzeba podac PESEL?

Jak potwierdzic tozsamosc na Fortunie?

Pełna rejestracja konta bez przesyłania skanów dowodu osobistego? W Fortunie to możliwe. Dzięki współpracy z Krajową Izbą Rozliczeniową wdrożyliśmy usługę mojeID, która pozwala na szybką weryfikację tożsamości za pomocą bezpiecznego logowania do systemu bankowego gracza.

Jak wyplacac z Fortuny?

Co muszę zrobić by szybko wypłacić środki na konto bankowe? Wystarczy, że na koncie gracza w sekcji wpłaty/wypłaty klikniesz opcje „Wypłata” i podasz kwotę, którą chcesz wypłacić.

Po co PESEL u bukmachera?

Każdy numer PESEL posiada zakodowaną informację o dacie urodzenia – w ten sposób konto u bukmachera zarejestruje tylko taka osoba, która skończyła 18 lat. M.in. dlatego u wszystkich legalnych bukmacherów należy wpisać własny numer PESEL.

Ile się czeka na weryfikację Betclic?

Według regulaminu Betclic zastrzega sobie prawo do weryfikacji w ciągu 48 godzin, ale z reguły wiemy, że trwa to zdecydowanie szybciej. Jeżeli chcesz przyspieszyć proces weryfikacji lub z jakiegoś powodu twoim zdaniem przedłuża się on, wówczas możesz skontaktować się z Obsługą Klienta za pośrednictwem czatu na żywo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *