Czy można grac w STS za granicą?

Z tą ostatnią zasadą postanowił trochę powalczyć jeden z bukmacherów. No i dzięki temu dostępne są zakłady STS za granicą. Musisz tylko wiedzieć, że ta opcja nosi nazwę STSbet, czyli pod logo polskiego bukmachera działa osobna firma z zagraniczną licencją, a obsługuje ją Vivaro Limited z siedzibą na Malcie.

Czy można Obstawiac za granicą?

Jeżeli przebywasz za granicą i zamierzasz obstawiać u polskich bukmacherów, musisz przestrzegać polskiego prawa, jednakże trzeba się też upewnić czy nie naruszasz prawa kraju, w którym aktualnie przebywasz. W niektórych państwach obstawianie online jest ograniczone lub całkowicie zakazane.

Czy STS działa w Niemczech?

Absolutnie nie i trzeba to podkreślać na każdym kroku! Wejście do serwisu internetowego www.STS.pl w Niemczech czy Wielkiej Brytanii zakończy się niepowodzeniem, gdyż jest to strona przeznaczona tylko dla osób przebywających na terenie Polski.

Czy STS działa w Niemczech?

Jak zainstalowac aplikację STS?

Jak mogę pobrać aplikację STS? Wejdź na stronę mobile.sts.pl z poziomu telefonu. W zależności od platformy zostaniesz przekierowany na odpowiednią stronę aplikacji (iOS lub Android).

Jaki bukmacher w Niemczech?

Wśród naszych obywateli znajduje się masa osób, które lubią obstawiać zakłady bukmacherskie. Polacy, którzy mieszkają na stałe w Niemczech, mogą korzystać ze wszystkich legalnych bukmacherów w tym kraju….Z bardziej znanych firm można wymienić także:

  • Bwin,
  • 22bet,
  • 888sport,
  • 1xbet.

Jaki bukmacher dziala za granicą?

Do takich propozycji na pewno możemy zaliczyć Bet365, Unibet, William Hill, Sporsbet, Betvictor, Coral, Cloudbet, Bwin, Ladbrokes, Betfair, Betsson, Betsafe, Bet-at-home, Nordic Bet, Expekt, 888Sport, Betway czy Betclic.

Jak obstawiac mecze w Niemczech?

Mecze na niemiecką ligę należy obstawiać wyłącznie za pośrednictwem operatorów posiadających zezwolenie Ministerstwa Finansów, podobnie jak na wszystkie inne zagraniczne ligi. Fakty są takie, że nasz zachodni sąsiad jest trzecim co do wielkości rynkiem bukmacherskim na świecie.

Czy Fortuna działa za granicą?

Firmy o których mowa to kolejno Fortuna, Totolotek, LV Bet, STS, PZBuk, Forbet, Totalbet, Milenium, Etoto, Superbet, Betclic, Ewinner, Betfan, Typiko, TRAF – Zakłady wzajemne, OKbet oraz Noblebet. To właśnie z ich usług skorzystacie tutaj, w regionie.

Jak wylogowac się z aplikacji STS?

Aplikacja mobilna STS logowanie

  1. Pobierz aplikację i zainstaluj ją na swoim telefonie.
  2. Włącz aplikację STS i zaakceptuj lub odrzuć zgody, np. na powiadomienia.
  3. Stuknij widoczne obok logo STS Zaloguj się.
  4. Wpisz adres e-mail i hasło.
  5. Wybierz, czy chcesz pozostać zalogowany.
  6. Stuknij przycisk Zaloguj się.

Jak usunac aplikację STS?

Konto w STS usuniesz bez logowania się do zakładów bukmacherskich STS. W celu poprawnego usunięcia konta w STS należy podać pierwszą i trzy ostatnie cyfry numeru PESEL, a także adres e-mail (na którym było zarejestrowane konto). Po takiej wiadomości bukmacher powinien usunąć Twoje konto STS.

Jaki polski bukmacher w Niemczech?

Oferta powitalna legalnych polskich buków na lipiec 2023 Mimo stopniowego otwierania rynku zakładów sportowych dla zagranicznych buków, nadal czołową pozycję posiada państwowa firma bukmacherska Oddset Sportwetten.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *