Czy Fortuna oszukuje?

Choć czasem pojawiały się wątpliwości co do niektórych zakładów, to znaczy zbyt mało informacji, z czego potem dochodziło do nieporozumień, to w większości przypadków, Fortuna zbiera pozytywne opinie, a więc można powierzyć temu bukmacherowi zaufanie.

Czy Fortuna jest Legit?

Tak, Fortuna jest legalnym bukmacherem i wszystkie bonusy oraz wypłaty są w pełni bezpieczne. Obecnie na terenie Polski można korzystać tylko z legalnych operatorów.

Czy aplikacja Fortuna jest bezpieczna?

Tak, Fortuna jest bezpieczna. Jako legalny bukmacher są zobowiązani prawem do bezpiecznego zbierania danych i mają zabronione udostępnianie ich. Wymagany między innymi skan dowodu jest obowiązkowy tylko w celu weryfikacji pełnoletności.

Dlaczego nie mogę zalogowac się na fortunę?

Dane potrzebne do przypomnienia hasła znajdują się w wiadomości email, którą otrzymałeś po aktywacji konta. Po prawidłowym wypełnieniu formularza, dane do logowania zostaną wysłane na podany przy rejestracji adres email. Jeżeli nie posiadasz potrzebnych danych, zgłoś ten problem na: [email protected].

Czy konto na fortunie jest bezpieczne?

Tu rodzi się kolejne pytanie, które nurtuje mniej doświadczonych graczy – czy w momencie rejestracji nowego konta gracza u bukmachera, wysłanie skanu dowodu w Fortunie jest bezpieczne. Rozwiewamy wszelkie wątpliwości – oczywiście, że jest to całkowicie bezpieczne!

Z jakiego kraju jest Fortuna?

Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie – przedsiębiorstwo bukmacherskie w Polsce, należące do Fortuna Entertainment Group NV….Fortuna zakłady bukmacherskie.

Państwo Polska
Województwo śląskie
Siedziba 43-400 Cieszyn ul. Rady Narodowej Księstwa Cieszyńskiego 15
Data założenia 1995

Czy zaklady bukmacherskie oszukują?

Nie, bukmacherzy nie mogą oszukiwać i tego nie robią. Jeśli kupon zostaje rozliczony jako przegrany – oznacza, że twój typ nie był poprawny, a wówczas zgodnie z prawem stawka idzie na konto bukmachera. Takie są reguły gry, a rejestrując konto u bukmachera akceptujesz jego regulamin dotyczący zakładów sportowych.

Z jakiego kraju jest fortuna?

Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie – przedsiębiorstwo bukmacherskie w Polsce, należące do Fortuna Entertainment Group NV….Fortuna zakłady bukmacherskie.

Państwo Polska
Województwo śląskie
Siedziba 43-400 Cieszyn ul. Rady Narodowej Księstwa Cieszyńskiego 15
Data założenia 1995

Czy na fortunie trzeba wyslac dowod?

W związku z wymogami prawnymi pełna weryfikacja konta w Fortunie do tej pory możliwa była tylko po przesłaniu skanów dowodu osobistego przez gracza i ich weryfikacji przez naszych pracowników. Teraz proces ten może przebiegać w sposób błyskawiczny i w pełni zautomatyzowany.

Jak odblokować konto na Fortunie?

Napisz wiadomość e-mail do bukmachera Fortuny, ale pamiętaj, by skorzystać z poczty, na którą zarejestrowałeś profil w zakładach online.

Jak potwierdzic tozsamosc Fortuna?

Możesz to zrobić w każdym momencie poprzez przesłanie skanów dowodu osobistego, uzupełnienie danych osobowych i ustalenie limitów na grę. Innym dostępnym sposobem jest skorzystanie z weryfikacji poprzez mojeID – bez konieczności przesyłania skanów dowodu osobistego. – dokonując rejestracji w dowolnym punkcie Fortuny.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *