Co to jest cashback w STS?

STS Cashback (zakład bez ryzyka) – czym jest? Być może niektórzy z Was zastanawiają się, czym w ogóle jest bukmacherski cashback STS (bezpieczny zakład bez ryzyka). To nic innego jak zakład bez ryzyka utracenia pieniędzy zainwestowanych w pierwszy kupon u danego bukmachera.

Jak zdobyć bonus w STS?

Regulamin bonusu również nie jest skomplikowany. Wystarczy postawić pierwsze zakłady na Betgames z kursem minimalnym 1.90 w ciągu jednej doby. Jeśli gracz trafi jego środki trafią na konto depozytowe. Jeśli nie to STS zwraca również na konto depozytowe równowartość przegranych stawek do 20 PLN.

O co chodzi z bonusem w STS?

Wypłata bonusów 50% (do 500 zł oraz do 700 zł) Te bonusy otrzymasz nie od razu, a dopiero po każdorazowym wykonaniu 3-krotnego obrotu depozytem. Do obrotu zaliczane są zakłady po kursie min. 1.91. Kiedy wyrobisz obrót, otrzymasz bonus gotowy do wypłaty!

Jak odebrać bonus powitalny STS?

Żeby zrobić obrót bonusem i móc odebrać kolejny, musisz obrócić kwotą trzykrotnie wyższą niż otrzymany bonus. Jeśli bonus za pierwszą wpłatę wyniósł 100 zł, zagraj łącznie za 300 zł. Za środki z konta bonusowego możesz opłacić wszystkie kupony z wyjątkiem kuponów na zakłady Betgames i z oferty Hit Dnia.

Ile razy trzeba obrócić bonus na STS?

Wymagany jest trzykrotny obrót bonusem – zaliczane są tylko zwycięskie zakłady (W celu przeniesienia środków na konto depozytowe należy zagrać sumą 90 zł na wygranych kuponach). Minimalny kurs zakładu wynosi 1.91 (pamiętaj, że może to być kurs jednego zakładu bądź całego kuponu składającego się z różnych wydarzeń).

Ile na start w STS?

STS bonus na 2023 rok od Zagranie.com gwarantuje Ci na start do 1640 zł po rejestracji ze specjalnym kodem promocyjnym ZAGRANIE. Oferta bonusów w STS to zakłady bez ryzyka w kwotach: 100 zł, 20 zł, 20 zł oraz 1500 zł w trzech bonusach, od trzech pierwszych depozytów.

Kiedy STS daje bonus?

Zakłady kwalifikowane do wykonania każdego z zadań powinny być typowane ze środków własnych. Po prawidłowym wykonaniu sześciu zadań bonus STS w wysokości 60 zł trafi na konto bonusowe. Gracz ma 90 dni na dokonanie obrotu bonusem. Bonus należy obrócić trzykrotnie, na kuponach o kursie 1.91 lub wyższym.

Jak wyplacic pieniądze z konta bonusowego STS?

Każdy przyznany bonus od STS pojawi się na koncie bonusowym, a dopiero po wykorzystaniu bonusu – pieniądze zostaną przelane na twoje saldo depozytowe. Środki z konta depozytowego możesz wypłacić na swój rachunek bankowy podany podczas weryfikacji konta w STS.

Jak odebrac bonus w Superbet?

Jak odebrać bonus Superbet? Najwyższy Superbet bonus otrzymasz po rejestracji z naszego linku i użyciu kodu ‘ZAGRANIE’. Następnie wpłać pierwszy depozyt minimum 40 PLN, dokonaj jednokrotnego obrotu z kursem minimalnym 1.50 i odbierz ekskluzywny freebet o wartości 34 złotych do Superbet.

Jak obrócić bonus?

Aby móc wypłacić bonus wystarczy obrócić nim jeden raz na kuponie z 2 zdarzeniami. Kurs całkowity kuponu musi być nie mniejszy niż 1.80 (kurs poj. 1.30). Drugim bonusem na start jest zakład bez ryzyka Superbet do kwoty 500 zł.

Czy STS daje coś na urodziny?

BONUS URODZINOWY – STS STS jako największy bukmacher w Polsce podobnie jak Fortuna również zapomniał o promocji dla osób obchodzących swoje święto. Jest to mały minus, ale bukmacher oferuje swoim graczom inne ciekawe bonusy w postaci freebetów, zakładów bez ryzyka i akcji specjalnych.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *