Co oznacza bukmacherskie?

Zakłady bukmacherskie – rodzaj zakładów wzajemnych, w których należy przewidzieć wynik spotkania sportowego. Zakłady bukmacherskie przyjmowane są przez osobę zwaną bukmacherem lub przez przedsiębiorstwo bukmacherskie.

Co oznacza 12 w zakładach bukmacherskich?

Zakłady 12 Nieco rzadziej stosowanym rodzajem zakładów typu podwójna szansa jest zakład 12. Decydując się na niego stawiamy, że mecz wygra gospodarz lub gość. W ten sposób również typujemy 2 z 3 możliwych wydarzeń, ale z pominięciem remisu. Kursy na zakłady 12 są jednak z reguły mało atrakcyjne.

Co to znaczy over w bukmacherce?

O co chodzi w zakładach over/under (poniżej/powyżej)? W tych zakładach chodzi o ilość uznanych bramek w trakcie spotkania. Linia zakładu wyznacza granicę pomiędzy zakładami Under/Poniżej (poniżej jakiejś liczby) i Over/Powyżej (powyżej tej liczby).

O co chodzi z kursami?

Kurs bukmacherski to odzwierciedlenie prawdopodobieństwa danego zdarzenia. Niski kurs na zwycięstwo danej drużyny oznacza, iż bukmacher upatruje w niej faworyta. Analogicznie wysoka wartość kursu wskazuje, że dany zespół bądź zawodnik nie jest raczej typowany do zwycięstwa w danym zdarzeniu.

Ile się czeka na przelew z Betclic?

Należy pamiętać, że przelew bankowy może potrwać do 5 dni roboczych, od momentu akceptacji przez nasz Dział Płatności.

Co oznacza liczba 12?

oznacza porządek Boży, doskonałość.

Co to znaczy 12 w Fortunie?

Tak więc co w zakładach bukmacherskich oznacza już przykładowo 12? Przy tym zdarzeniu obstawiamy wygraną gospodarza lub gości – w przypadku obu rezultatów typ będzie zwycięski. Idąc tym tropem dalej, 10 to zwycięstwo pierwszej drużyny lub remis.

Co to znaczy 12 w Fortunie?

Co to znaczy poniżej 25 gola?

Co to znaczy zakład powyżej / poniżej 2.5 gola? W takim zakładzie obstawiasz, że w meczu padnie mniej goli niż 2.5 (czyli zero, jeden lub dwa) albo więcej niż 2.5 (czyli trzy albo więcej).

Co to znaczy liczbą goli +1?

W ofercie zakładów dla spotkania Real M. -Inter M. znajduje się zakład na handicap z wartością –1. Czyli można zawrzeć zakład, że Real wygra różnicą 2 lub więcej goli (typ 1) lub Inter po doliczeniu 1 gola wygra mecz (typ 2).

Jak liczy się kurs?

Ogólny kurs bukmacherski na kuponie sportowym to iloczyn wszystkich postawionych na zakładzie online zdarzeń. Po prostu mnożymy po kolei wszystkie zdarzenia na naszym kuponie i otrzymujmy ogólny współczynnik.

Jak rozumieć kursy?

Kurs walutowy informuje nas o tym, ile potrzeba drugiej waluty z pary, aby nabyć jedną jednostkę pierwszej waluty. W sytuacji, gdy kurs EUR/PL wynosi 4,2776 oznacza to, że za 1 euro będziemy musieli zapłacić 4,2776 złotych, czyli w przybliżeniu 4 złote i 30 groszy.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *