Co oznacza 12 w zakładach bukmacherskich?

Nieco rzadziej stosowanym rodzajem zakładów typu podwójna szansa jest zakład 12. Decydując się na niego stawiamy, że mecz wygra gospodarz lub gość. W ten sposób również typujemy 2 z 3 możliwych wydarzeń, ale z pominięciem remisu. Kursy na zakłady 12 są jednak z reguły mało atrakcyjne.

Co oznacza liczba 12?

oznacza porządek Boży, doskonałość.

Co to znaczy 12 w Fortunie?

Tak więc co w zakładach bukmacherskich oznacza już przykładowo 12? Przy tym zdarzeniu obstawiamy wygraną gospodarza lub gości – w przypadku obu rezultatów typ będzie zwycięski. Idąc tym tropem dalej, 10 to zwycięstwo pierwszej drużyny lub remis.

Co to znaczy 12 w Fortunie?

Co to znaczy 1X STS?

1X – wygrywasz przy wygranej gospodarzy lub przy podziale punktów (remis), X2 – wygrywasz przy podziale punktów (remis) lub wygranej gości, 12 – wygrywasz przy zwycięstwie gospodarzy lub wygranej gości.

Co oznacza 1 2 STS?

Zakłady under/over są stosowane w różnych dyscyplinach. Np. w przypadku koszykówki są to zakłady na ilość zdobytych punktów, a w tenisie na ilość gemów lub setów. W przypadku zakładów bukmacherskich naziemnych jak STS, Fortuna czy Toto-Mix: 1 oznacza poniżej 2.5, a 2 – powyżej 2.5.

Jaka jest liczba Boża?

666 – liczba Bestii (i człowieka) w Apokalipsie Jana znajdują się tajemnicze słowa: I ujrzałem Bestię wychodzącą z morza, mającą dziesięć rogów i siedem głów, a na rogach jej dziesięć diademów, a na jej głowach imiona bluźniercze (Ap 13,1).

Co oznaczają powtarzające się godziny?

Powtarzające się liczby – bliźniacze godziny Jeśli widzisz na zegarze bliźniaczą godzinę przypadkowo, bez wyczekiwania na nią, wiedz, że właśnie otrzymałaś wskazówkę od Wszechświata. Wkroczyłaś na duchową ścieżkę, która przybliży cię do tego, kim jesteś i wskaże ci twoją misję.

Co to znaczy V Fortuna?

@Rxx3: Victory – w tym przypadku zwycięży w tej grupie.

Co to znaczy +2 Fortuna?

W ofercie zakładów dla spotkania Real M. -Inter M. znajduje się zakład na liczbę goli z granicą równą 2 (dwa). Czyli można zawrzeć zakład na Mniej niż 2 gole w meczu lub Więcej niż 2 gole w meczu.

Co to znaczy xw STS?

W tej sytuacji „jeden” oznacza zwycięstwo gospodarzy, X to podział punktów – czyli remis, a „dwa”, to triumf zespołu gości.

Co oznacza 1x u bukmachera?

Najczęściej stosowanymi przez graczy zakładami są typy na 1X2. Korzyści z nich płynące nie są jednak aż tak wielkie, jak popularność którą się cieszą. Największa zaleta, to oczywiście wysokość kursów.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *