Profil
Profil
ProfilProfilProfilProfilProfil
  Profil    
 

  zajmuje się produkcją, sprzedażą hurtową opon do samochodów: osobowych, dostawczych i terenowych , w wielu rozmiarach i wzorach , zarówno letnich jak i zimowych.
Produktem wynikowym jest opona o parametrach pokrywających wymagania klientów. Obecnie w naszej ofercie znajduje się szeroka gama opon. Produkty te, to w pełni europejski standard wykonania i bezpieczeństwa.

Firma   produkuje przede wszystkim opony do samochodów osobowych, dostawczych i terenowych, typowych rozmiarów takich jak 13,14, 15, 16, 17, 18, 19 cali na które występuje największy popyt na rynku. Technologia produkcji opony i sama opona cechuje się wysoką jakością, trwałością i dobrym użytkowaniem, co jest bardzo ważne pod kątem bezpieczeństwa. Nasza firma zaopatruje się w produkty najwyższej jakości od renomowanych europejskich producentów surowców.

Od początku swojej działalności   kładzie nacisk na jakość wykonywanych opon, szereg testów przed i po wytworzeniu sprawia,  że do magazynu trafia opona bez najmniejszej wady i gotowa do jazdy. 

Firma   wzięła sobie za cel rozszerzanie rynków zbytu. Strategia ta okazała się być trafną i firma dzięki temu pozyskała wielu odbiorców. Ciągle powiększająca się sieć dystrybutorów wyrobów firmy spowodowała znaczny wzrost produkcji, oraz rozszerzenie gamy rozmiarów opon i wzorów. Wprowadzone w procesie produkcyjnym nowoczesne technologie, specjalistyczne urządzenia wiodących firm oraz rygorystyczne przestrzeganie kontroli jakości, spowodowały ciągle wzrastające zapotrzebowanie na wyroby firmy i rosnącą rzeszę zaufanych i zadowolonych klientów.


 
     
  Sprzedaż Detaliczna:
tel. +48(prefiks) 18 541 35 23
tel. +48(prefiks) 18 541 35 22

Sprzedaż Hurtowa:
+48 (prefiks) 18 33 70 730,
fax +48 (prefiks) 18 33 70 731
 
   
Profil
  Tworzenie stron www- iPolska.com.pl

home profil o firmie profil oferta profil certyfikaty profil kontakt